fbpx

Енергозберігаюча IRI технологія

Унікальна технологія, яка забезпечує максимальну економію енерговитрат

IRI-ТЕХНОЛОГІЯ – це унікальна технологія виробництва електрокотлів компанії «SAT Systems». Вона розроблена на основі 17-річного досвіду інсталяцій та сервісного обслуговування опалювальної техніки провідних світових виробників. Наші інженери постійно приймають участь в технічних проектах і розробках, спрямованих на розвиток енергетичної галузі та виробництва опалювального обладнання.

Використання IRI-технології забезпечує максимальну економію енергозатрат, легкість, простоту і комфорт в експлуатації.

IRI-технологія впроваджена в функціональні можливості всієї лінійки продукції компанії «SAT Systems».

IRI-технологія ґрунтується на трьох основних виробничих принципах:

Поєднання всіх трьох, представлених вище принципів в єдину унікальну IRI-технологію, яка застосовується у виробництві й експлуатації електричних котлів, дозволяє досягти максимальної економії витрат при максимальному комфорті та вигідно відрізняє продукцію «SAT Systems» від аналогічної продукції інших виробників.

«Intelligent»

Принцип «Intelligent» (англ. «розумний») полягає у використанні спеціальних алгоритмів керування для АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРНОГО РЕЖИМУ.

Ці алгоритми працюють з урахуванням ряду зовнішніх і внутрішніх факторів (погодних умов, часу доби, вирівнювання часу напрацювання ТЕНів, захисту від перегрівання та ін.), які визначають перехід від одного температурного режиму до іншого. Багатофакторні алгоритми дозволяють досягти бажаної температури в приміщенні при найбільш розумному використанні електроенергії (тобто максимальній економії витрат).

Для реалізації принципу «Intelligent» використовуються такі функції, як: тижневий програматор, PID-регулювання, погодозалежний регулятор, врахування тарифної зони електропостачання, модуляція потужності та ін.

«Розумний» процес роботи електричного котла передбачає налаштування температурного режиму впродовж дня/тижня, підтримку заданих температурних показників та ін.

Intelligent-0

«Reliable»

Принцип «Reliable» (англ. «надійний»). Для точного і безпомилкового виконання функціональних задач електричним котлам необхідні чітко продумані та правильно реалізовані система електроніки і програмна система управління.
НАДІЙНІСТЬ ЕЛЕКТРОНІКИ ТА ПРОГРАМНОЇ ЧАСТИНИ в котлах компанії «SAT Systems» ПЕРЕВІРЕНА «First Institute of Reliable Software» і ПІДТВЕРДЖЕНА відповідним сертифікатом.

Не менш важливим є якість та надійність інших конструктивних елементів електричних котлів: гідравлічного блоку та комплектуючих. Результати контролю апаратної частини підтверджуються відповідними печатями якості та гарантійними зобов’язаннями.

Reliable-1 circle-left-red

«Integrative»

Принцип «Integrative» (англ. «інтегративний/інтегруючий»)
реалізується в двох напрямах.

Перший напрям полягає в технологічній можливості електрокотлів РЕГУЛЮВАТИ РОБОТУ додаткових елементів системи опалення і ПІДТРИМУВАТИ СУМІСНУ РОБОТУ зі системою гарячого водопостачання. Електрокотли компанії «SAT Systems» координують їх взаємодію, забезпечують стабільну роботу елементів і систем.

Другий напрям – в розробці, впровадженні та подальшій оптимізації технологій дистанційного керування електрокотлами. Вони підвищують зручність використання техніки, дозволяючи налаштовувати і змінювати параметри роботи опалювального обладнання віддалено.

Integrative-2 circle-right-red